Web accessibility (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Web services
hr: Mrežni servisi
