Web accessibility (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
