Web Page Archive (4.0.1) - en to is translation catalogue (42 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: File Size
is: Skráarstærð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: Never
is: Aldrei

en: Contains
is: Inniheldur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Width
is: Breidd

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Users
is: Notendur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Revision
is: Útgáfa

en: Apply
is: Virkja

en: contains
is: inniheldur

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
