Web Page Archive (4.0.1) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Authored by
mr: लेखक

en: Width
mr: लांबी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
