Web Page Archive (4.0.2) - en to be translation catalogue (52 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: File Size
be: Памер Файла

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Background color
be: Колер фона

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Browser
be: Браўзер

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: This field stores a number in the database as an integer.
be: Гэта поле запамінае лічбы ў базе дадзеных як цэлыя.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі
