Web Page Archive (8.x-2.13) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
