Web Page Archive (8.x-2.15) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: URLs
eu: URL-ak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Contains
eu: Edukia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Sitemap URL
eu: Sitemap-aren URL-a

en: Asc
eu: Goraka

en: Text value
eu: Testu balioa

en: Cron Schedule
eu: Cron Zeregin programatua
