Web Page Archive (8.x-2.7) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Time
cy: Amser

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Width
cy: Lled

en: Expose
cy: Amlygu

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Revision of %title from %date
cy: Diwygiad %title o %date.

en: Apply
cy: Ceisio

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu diwygiad o %revision-date?

en: Offset
cy: Ongli

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
