Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to th translation catalogue (38 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total

en: Text value
th: ค่าข้อความ
