Web Page Archive (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Contains
az: Tərkibində

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Browser
az: Brauzer

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş
