Web Push (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Message
bg: Съобщение

en: Created
bg: Създадено

en: Url
bg: URL

en: Send
bg: Изпрати

en: Key
bg: Ключ

en: Topic
bg: Тема
