Web Push (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Message
da: Meddelelse

en: Icon
da: Ikon

en: Created
da: Oprettet

en: Url
da: URL

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Topic
da: Emne

en: low
da: lav

en: high
da: høj

en: Notification
da: Underretning
