Web Push (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Message
fa: پیام

en: Icon
fa: شمایل

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Url
fa: نشانی

en: Send
fa: ارسال

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: normal
fa: معمولی

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Topic
fa: موضوع

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
