Web Push (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Message
nl: Bericht

en: Icon
nl: Pictogram

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Url
nl: URL

en: Send
nl: Versturen

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: normal
nl: normaal

en: Key
nl: Sleutel

en: Topic
nl: Onderwerp

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Notification
nl: Melding

en: Debug mode
nl: Debug modus
