Web Push (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Message
tr: İleti

en: Icon
tr: Simge

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Send
tr: Gönder

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Threshold
tr: Eşik

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Topic
tr: Konu

en: low
tr: düşük

en: high
tr: yüksek

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Endpoint
tr: Uç nokta
