Web Push (1.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Icon
fr: Icône

en: Created
fr: Créé

en: Url
fr: URL

en: Send
fr: Envoyer

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Threshold
fr: Seuil

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Topic
fr: Sujet

en: low
fr: bas

en: high
fr: élevé(e)

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Batch size
fr: Taille du lot
