Web Push (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Message
he: הודעה

en: Icon
he: סמל

en: Created
he: נוצר

en: Url
he: כתובת url

en: Send
he: שלח

en: Threshold
he: סף

en: normal
he: רגילה

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Topic
he: נושא

en: low
he: נמוכה

en: high
he: גבוהה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
