Web Push (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Topic
hy: Թեմա
