Web Push (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Message
sv: Meddelande

en: Icon
sv: Ikon

en: Created
sv: Skapad

en: Url
sv: URL

en: Send
sv: Skicka

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Topic
sv: Ämne

en: low
sv: låg

en: high
sv: hög

en: Notification
sv: Avisering
