Web Push (1.0.1-rc1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ

en: high
kn: ಮೇಲ್ಮಟ್ಟ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
