Web Push (1.0.1-rc1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Message
ro: Mesaj

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Created
ro: Creat

en: Url
ro: URL

en: Send
ro: Trimite

en: Threshold
ro: Prag

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Topic
ro: Subiect

en: low
ro: scăzut

en: high
ro: înalt

en: Notification
ro: Notificare
