Web Push (1.0.1-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Message
ta: செய்தி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Url
ta: முகவரி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Key
ta: சாவி

en: Topic
ta: தலைப்பு
