Web Push (1.0.1-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Message
te: సందేశం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Topic
te: విషయం
