Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
