Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Key
ast: Llave
