Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Key
be: Ключ

en: Apply
be: Ужыць

en: No content types available.
be: Няма даступных тыпаў змесціва

en: Web services
be: Вэб-службы
