Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
