Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: No content types available.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ཚུ་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།
