Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: No content types available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τύποι ύλης.

en: No subscriptions available.
el: Δεν υπάρχουν συνδρομές.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
