Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Send
gu: મોકલો

en: Key
gu: ચાવી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
