Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Apply
hr: Primjeni

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Asc
hr: Uzlazno
