Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Cancel
it: Annulla

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Send
it: Invia

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Key
it: Chiave

en: Apply
it: Applica

en: No content types available.
it: Nessun tipo di contenuto disponibile.

en: Offset
it: Scostamento

en: Web services
it: Web service

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
