Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Key
ka: გასაღები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: - All -
ka: - ყველა -
