Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.
