Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
