Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
