Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Page
pa: ਸਫਾ
