Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Icon
pl: Ikona

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Apply
pl: Zastosuj

en: No content types available.
pl: Brak rodzajów zawartości.

en: No subscriptions available.
pl: Brak dostępnych subskrypcji.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
