Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: No content types available.
ug: مەزمۇن تۈرى يوق.

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: - All -
ug: ھەممىسى
