Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Icon
uk: Іконка

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Apply
uk: Застосувати

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
