Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
