Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Key
eu: Giltza

en: Apply
eu: Ezarri

en: No content types available.
eu: Eduki mota eskuragarririk ez.

en: No subscriptions available.
eu: Ez dago harpidetza erabilgarririk.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
