Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Body field
hu: Törzs mező

en: Icon
hu: Ikon

en: ID
hu: Azonosító

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Configure
hu: Beállít

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: No content types available.
hu: Nincs elérhető tartalomtípus.

en: No subscriptions available.
hu: Nincs elérhető feliratkozás.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Image field
hu: Képmező

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
