Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Key
km: សំខាន់

en: No content types available.
km: គ្មាន​ប្រភេទ​មាតិកា ។

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
