Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Icon
lt: Piktograma

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Send
lt: Siųsti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
