Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Web services
lv: Web servisi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
