Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Send
mr: पाठवा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
