Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Test
pt: Testar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Body field
pt: Campo do corpo

en: Icon
pt: Ícone

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Url
pt: URL

en: Send
pt: Enviar

en: Configuration
pt: Configuração

en: Public Key
pt: Chave pública

en: Private Key
pt: Chave privada

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Key
pt: Chave

en: Apply
pt: Aplicar

en: No content types available.
pt: Não existem tipos de conteúdo disponíveis.

en: No subscriptions available.
pt: Nenhuma subscrição disponível.

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Master
pt: Principal

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
