Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Url
ro: URL

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Apply
ro: Aplică

en: No content types available.
ro: Nu sunt disponibile tipuri de conţinut.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Web services
ro: Servicii web

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
