Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Icon
sr: Икона

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
